Ostalo

Sretan Uskrs

Na blagdan kad slavimo radost življenja i život, želimo vama i vašim bližnjima svako dobro!

Ministar Jovanović predstavio 20 najizvrsnijih znanstvenih novaka

Odbor za podjelu državnih nagrada za znanost, u dogovoru s članovima stručnih povjerenstava prema područjima znanosti, odabrao je 30 ljudi. Ministarstvo je njihove prijave proslijedilo Međunarodnome znanstvenom savjetu koji je izbor suzio na 20 najizvrsnijih. Upravo među tih 20 ljudi nalazi se naš (ovosezonski novi) član, Ante Mimica (Prirodoslovni-matematički fakultet Sveučilišta u Zagrebu)!

Mamić razotkrio Murićev tajni identitet

Nakon odlaska Dinamove mlade nade Matea Kovačića u talijanski Inter FC, Zdravko Mamić je na posljednjoj u nizu svojih presica otkrio svog tajnog aduta u liku našeg trenutačnog člana - Gorana Murića! Donosimo našu verziju priče...

Dobitnici klupskih nagrada i priznanja za 2012. godinu i 5 godina rada

Na samom početku zabave koja se održala u subotu imali smo jednu svečanost u kojoj smo nagradili neke od naših atletičara i atletičarki. Nagrade su se dijelile za postignuća u ovoj godini, ali i u ovih pet godina rada.

Nagrade i priznanja za 2012. godinu

Ženska mlada nada : Antonela Golobić

Muška mlada nada : Arijan Islami

Pothvat godine : Bruno Penezić

Entuzijasti godine : Vlasta i Krešimir Jurlin

Nagrade i priznanja za dosadašnjih 5 godina

Dobri duh Agrama : Petra Lulić

Izniman doprinos : Marija Gredelj, Antonija Žalac i Milan Kotur

Najveća klupska nada : Jure Josipović

Najuspješnija atletičarka : Romana Tea Kirinić i Matea Matošević*

Najuspješniji atletičar : Goran Grdenić

* U ovoj kategoriji predviđen je bio izbor jedne atletičarke, ali u ovom slučaju je napravljen mali presedan koji nam sigurno nitko neće zamjeriti

Još jednom se najiskrenije svima zahvaljujemo i čestitamo!