Međunarodna natjecanja

ZLATNO-SREBRNI-BRONČANI U18 'Balkanci'! Orešković potpuno dominantan, Kožul i Pendić do osobnih rekorda (VIDEO)

Nakon COVID-19 prošlogodišnje pauze, u Kraljevu (Srbija) je održano Prvenstvo Balkana za mlađe juniore i juniorke za 2021. godinu. Sudjelovalo je čak 15 zemalja, od kojih sad redovito unutar sustava natjecanja nastupaju i članice saveza koje možda geografski možda i ne pripadaju navedenom području.

VIDEO: Jurčić briljira u Njemačkoj, u proteklih mjesec dana postavila niz novih najboljih osobnih ostvarenja!

Lara Jurčić naša je članica koja trenutačno živi u Njemačkoj i osim redovnih školskih aktivnosti nedavno smo na Prvenstvu Hrvatske u štafetama i Kupu/Ekipnom prvenstvu Hrvatske za juniore i juniorke imali prilike za vidjeti kako nije odustala od atletike, štoviše, i dalje vrijedno i marljivo trenira što se vidi po nedavnim rezultatima.