Ostalo

VIDEO: (Leteći) Atletski klub Agram, najbolji klub u 2015. godini

Isječci iz videa Foto: AK Agram (screenshoot) Isječci iz videa

Ranije smo pisali o povratku na tron te kako smo u 2015. prema kriterijima Hrvatskog atletskog saveza najuspješniji kolektiv u našoj zemlji!

Ako ste gledali naš specijal, mogli ste vidjeti/čuti kako je to bila godina svega i svačega - rekorda, međunarodnog iskoraka naših članova i članica, Mateje Matošević, Brune Erenta, ali i fantastičnih ekipnih te Kup rezultata svih naših atletičara i atletičarki...

No uz sve te bitne stavke, možemo se složiti kako je to bila i godina drona odnosno našeg 'Fantoma' pa smo se u ovom kratkom roku odlučili napraviti jednu zgodnu kompilaciju snimki (većina njih u videu do sad i neobavljena!) uz prigodnu glazbenu pozadinu kao još jednu simboliku velikog, velikog uspjeha.

Poznata je ona fraza (da ne napišemo izlizana) kojom se sportaši, ali i njihovi navijači koriste, a to je "Iznad svih...". Nećemo ulaziti u preneseni značaj, ali u doslovnom smislu, zaista smo bili iznad svih - uživajte u videu!

Ocijeni sadržaj
(3 glasova)

Log in or create an account

fb iconLog in with Facebook