Ostalo

Božićna utrka 2015. u objektivu Renata Branđolice

Isječak iz 3. utrke Foto: Renato Branđolica Isječak iz 3. utrke

Renato Branđolica, jedan od najboljih sportskih fotografa na ovim prostorima, nije propustio zaključiti svoju bogatu godinu fotografiranja naših članova i članica (ali i nekih drugih) na revijalnoj Božićnoj utrci i fotografirao je naše članove i članice na revijalnim utrkama. Kao i prošle godine, donosimo galeriju preko 200 fotografija!

Raznovrsnost i kvaliteta samo su neki od atributa koje krase sve ove fotografije a u to se možete i sami uvjeriti posjetite li ovaj link galerije (Google fotografije), a naravno kako je tu i naša Facebook stranica koja je još jednom doživjela potvrdu popularnosti na ovim prostorima i upravo prije nekoliko sati prošla brojku od čak 5000 'lajkova'. Hvala vam svima!

Vama prepuštamo za koju opciju pregledavanja fotografija će te se odlučiti, a isto tako vam preporučujemo posjet rubrici "U objektivu" istoimenog fotografa ako ste propustili ili želite ponovno pogledati neke od njegovih fotografija u našim galerijama.

Ocijeni sadržaj
(1 Glasaj)

Log in or create an account

fb iconLog in with Facebook