Ostalo

VIDEO: Marko Jakopović gostovao u Otvorenom

Dopredsjednik našeg kluba, Marko Jakopović, inače i pročelnik Zavoda za tumore pluća KBC Zagreb, prije tjedan dana gostovao je u HRT-ovoj emisiji "Otvoreno" govoreći o temi poskupljenja duhana, ali općenito o velikom broju ljudi koji boluju od tumora pluća prouzrokovanim upravo ovim problemom općenito prevelikog broja pušača u Hrvatskoj.

Sretan Božić

Bez obzira na pripadnost vjeri ili naciji, slavili Božić ili ne, želimo vam sve najljepše želje, kako vama, tako i vašim bližnjima.

Božićna utrka 2017

Tradicija se ne mijenja, 24.12. ove godine dolazi nam u nedjelju, a isto tada očekujemo i 9. izdanje revijalne Božićne utrke  s početkom u 12h.

VIDEO SPOT: MARINO BLOUDEK - Europski juniorski prvak

Tjedan dana je prošlo od završetka 24. izdanja Europskog juniorskog prvenstva održanog u Italiji tj. Grossetu gdje je nastupilo sedmero naših članova među kojima je glavna rola pripala Marinu Bloudeku kao veličanstvenom pobjedniku discipline 800m. Neki bi rekli da su dojmovi sad polako 'slegli', ali emocije su i dalje jake kad se sjetimo cijele ove 'talijanske' priče.