SJAJNI HODAČKI USPJESI Hrvatski rekordi Erenta, Nujić i Švarbić koja je uz to ispunila normu za SPU20 u Caliju! (VIDEO)

Prvenstvo Hrvatske u hodanju na stazi ponudilo je još više uspjeha za naš klub (naspram npr. prošle godine kada je također bilo vrlo dobro) i ponovno smo natjecanje završi kao najuspješniji klub spomenutog natjecanja. Sveukupno je osvojeno 14 medalja, od čega je polovica onih najsjajnijih uz 4 srebrne i 3 brončane.

SPRINTERSKA DOMINACIJA Čukman, Kolar, Orešković i 4x400m štafeta do seniorskih dvoranskih zlata! (VIDEO)

Po pitanju ženske konkurencije dvoransko seniorsko prvenstvo Hrvatske ponajviše nam je obilježila Ivana Lončarek, a zato smo kod muškaraca imali još više junaka. Sveukupno smo natjecanje završili kao najuspješniji klub s identičnim učinkom kao i organizator Dinamo-Zrinjevac. Konkretnije, 6 zlatnih, 4 srebrne i 3 brončane medalje!