NIKAD UVJERLJIVIJI Agrameri ponovno super dominantni pobjednici seniorskog Kupa Hrvatske!

Iako nisu osvojili najviše bodova (prošle godine 4 boda više), Agrameri su ponovno ostavili sjajan dojam, jedne velike i moćne ekipe u svim granama. Tako su na ovogodišnjem seniorskom Kupu Hrvatske dečki osvojili velikih 574 bodova dok su Dinamo-Zrinjevac i Kvarner drugi s 196,5 odnosno 158 bodova. Usporedno s prošlom godinom, radi se o još uvjerljivijoj pobjedi i potvrde povećanja kvalitete u našim redovima.

MLAĐESENIORSKO PPH Mrčić i Šrut povezali sva tri naslova na otvorenom, Islamijev trijumf i niz srebrno-brončanih odličja

Pojedinačno prvenstvo Hrvatske za mlađe seniore i seniorke (do 23 godine) ponudilo nam je još posebnih trenutaka. Vrijedi istaknuti kako smo u sveukupnom zbroju osvojili čak 31 medalju od čega 15 zlatnih, 8 srebrnih i 8 brončanih čime su naši atletičari i atletičarke više nego najuspješniji klub natjecanja!