NAJBOLJI u bilo kakvim uvjetima: 5. godinu uzastopni osvajači seniorskog Kupa Hrvatske uz reprizu seniorskog ekipnog PH!

U dva dana seniorskog Kupa Hrvatske i Ekipnog prvenstva Hrvatske na stadionu uz Savu prošli smo zaista sve varijante vremenskih uvjeta, od onih najgorih (vjetar, kiša, potop...) do onih najboljih (sunce, ugodna temperatura), a nadodajte uz to sve i dalje prisutnu COVID-19 situaciju. No kvalitetnih ostvarenja nije nedostajalo, počevši od onog kojeg se tiče samog sustava natjecanja.

Povratničko natjecanje kao pun pogodak: Rekordno PH u štafetama pokazalo svu raskoš hrvatske atletike (VIDEO)

Prvenstvo Hrvatske u štafetama najavili smo kao povratak hrvatske atletike koji je to zaista bio s najvećim brojem (skoro 150) štafeta do sada kao i dolaskom od 26 klubova. Ta lista mogla je biti još veća za koji klub i u tom smislu nam je žao da neki nisu iskoristili priliku, ali svatko bira i određuje svoje dolaske na natjecanja i taj dio nije sporan.

II. PROMO VIDEO 5. Prvenstvo Hrvatske u štafetama

Osim samog sjajnog natjecanja kojeg imamo, dodatna posebnost (nečega što na drugim natjecanjima nema) PH u štafetama je i njihovo predstavljanje (još tamo od 1. izdanja) gdje iz godine u godinu imamo sve više i više maštovitih, simpatičnih i novih vlastitih prezentacija štafeta što se možete uvjeriti kroz ovaj drugi dio promotivnog videa!