Ostalo

Antidoping - Edukacijsko predavanje ovaj četvrtak u Agramu

Antidoping HZTA Foto: antidoping-hzta.hr Antidoping HZTA

Važna obavijest svim našim članovima! U četvrtak, 17.3, u 19h u prostorijama tj. objektu atletske staze SP "Mladost" će se održati edukacijsko predavanje o Svjetskom antidoping kodeksu u sklopu jasnog i izričitog slogana "NE!Dopingu" Hrvatskog zavoda za toksikologiju i antidoping

Poziv se odnosi na sve naše članove koji nastupaju na međunarodnim natjecanjima i domaćim seniorskim natjecanjima. Predavanje u trajanju otprilike 45 minuta bi trebali održati dr. Roman Latinović, voditelj Odjela za prevenciju dopinga i Vesna Barišić, suradnica Odjela za prevenciju dopinga . 

S obzirom na važnost ovog predavanja, očekujemo što bolji odaziv naših članova i članica, ali i ostalih zainteresiranih osoba.

Ocijeni sadržaj
(1 Glasaj)

Log in or create an account

fb iconLog in with Facebook