Puno dobrih rezultata na otvaranju sezone: Bartaković, Kovačić, Vuković i štafeta 4x400m do U23 naslova prvaka Hrvatske! (VIDEO)

Počela je nova sezona s Prvenstvom Hrvatske za mlađe seniore i seniorke u dvorani koje je ponudilo za nas prvih 16 medalja uz nove prvake i prvakinju. Preciznije rečeno, 5 zlata, 6 srebra i 5 bronci je naš cjelokupni zbir na ovom natjecanju. O uspjesima naših na 60m ste mogli čitati u zasebnoj objavi, a ovdje slijedi drugi izvještaj s koncentracijom na ostale discipline.

Zaključak stadionske sezone na državnoj razini: Osvojeno 13/15 pobjedničkih trofeja na svim Kupovima i Ekipnim PH! (VIDEO)

Ove godine nam se u vrlo kratkom periodu 'nakupilo' Kupova Hrvatske i Ekipnih prvenstava Hrvatske u kategoriji, a nisu to bila ni jedina natjecanja pa smo samim time tradicionalne izvještaje nastupa naših članica i članova ostavili kada sve bude gotovo po pitanju stadionske atletike što sada jest slučaj.