LIVE STREAM/STARTNE LISTE/REZULTATI Kup/Ekipno PH za seniore i seniorke 2022

Trofeji i ovaj vikend odlaze klubovima... Foto: AK Agram Trofeji i ovaj vikend odlaze klubovima...

Došli smo do zaključka trilogije Kupova i Ekipnih prvenstava Hrvatske, završavamo sa najstarijima, seniorima i seniorkama.

Prijenos za vas je omogućio AK Dinamo Zrinjevac, a radi većeg odaziva od očekivanog počinjemo i malo ranije s natjecanjem pa tako i prijenosom. Prvi i drugi dan počinju u 13h s kladivom.

Prijenos u punoj HD rezoluciji možete pratiti na YouTube LIVE kanalu, a kasnije objavljujemo snimke u još većoj, 4K kvaliteti.

Preliminarna startna lista nam je vani, a po ustaljenoj praksi imamo i rezultate po završetku svake discipline.

Nadamo se što boljim vremenskim uvjetima (posebno za drugi dan što trenutno nije situacija po najavi) i što boljem završetku ovog bogatog 9. mjeseca, sretno!

1. dan

2. dan