LIVE STREAM/STARTNE LISTE/REZULTATI Kup/Ekipno PH za kadete i kadetkinje 2022

Pet trofeja u igri za sve prijavljene klubove Foto: AK Agram Pet trofeja u igri za sve prijavljene klubove

Trilogiju Kupova i ekipnih prvenstva Hrvatske otvaramo s najmlađim uzrastima u jednodnevnom maratonu.

Atletski klub Dinamo Zrinjevac za vas je osigurao prijenos natjecanja na YouTube LIVE kanalu

Prijenos u punoj HD rezoluciji kreće malo poslije 11h, a završit će nakon 19h (ovisno o dužini svečanosti proglašenja). Radi dužine natjecanja stream je podijeljen u dva djela. Nakon natjecanja slijede i zasebne objave videozapisa u 4K kvaliteti.

Osim natjecanja za bodove u dva formata, ovo natjecanje je ujedno i izborno za međunarodni kadetski susret idući vikend u Češkoj. Svima želimo puno sreće, kako na klupskoj tako i na pojedinačnoj razini!

I. dio od 11:00 do 15:30

II. dio od 15:30 do kraja (poslije 19h)