Ostalo

Održana prva natjecanja s nastupima naših članova u 2021. godini

Lara i Lucija u Osijeku, Ivana i Bruno u Ostiji Foto: AK Agram Lara i Lucija u Osijeku, Ivana i Bruno u Ostiji

Sukladno najavi otprije dva dana, Lara Juriša i Lucija Čanić nastupale su u Osijeku na dvoranskom mitingu održanom u posebnim uvjetima, a Bruno Erent i Ivana Renić u Ostiji (Italija) na tamošnjem hodačkom prvenstvu koje je također imalo svoje određene specifičnosti.

U Osijeku nas je najviše zanimao skok s motkom gdje je Lara ostvarila pobjedu s najvišim skokom od 3.70m dok je Lucija izjednačila svoj osobni rekord preskočivši 3.10m. Vrlo lijepa najava za neka od natjecanja koje bi voljeli vidjeti u 2. mjesecu...

Prije njih su ponovno po pomalo nezgodnim vremenskim (puhačkim) uvjetima nastupali Bruno i Ivana na 50 odnosno 20km hodanje.

Ivaninih 1:42:19 vrijedilo je 5. mjesta, a Bruninih 4:37:42 za jedan plasman niže, naravno, u različitim konkurencijama.

Čestitamo i nadamo se čim prije novim natjecanjima, ako bude sve u redu, jedno nas čeka upravo iduće subote. No za neke druge atletičare odnosno atletičarke...

Ocijeni sadržaj
(2 glasova)

Log in or create an account

fb iconLog in with Facebook