Međunarodna natjecanja

VIDEO SPOT Europski olimpijski festival mladih 2022

Jurčić, Galić i Penezić na početku karijere i sada Foto: AK Agram Jurčić, Galić i Penezić na početku karijere i sada

Najuspješniji EYOF za Hrvatsku, atletiku, sport i same naše članice u Banskoj Bistrici zaslužio je i jedan završni video pogled s posebnim optimizmom za budućnost.

Podsjetimo, na navedenom natjecanju sveukupno je osvojeno 9 medalja (5 zlatnih i 4 srebrne) od čega je čak 6 bilo iz atletike (3 zlata i 3 srebrne), a u tom tonu su nastupale i naše U17 reprezentativke:

Lara Jurčić - 1. mjesto (200m, 24.05)

- Vita Penezić - 2. mjesto (100m, 11.81)

Olja Galić - 7. mjesto (800m, 2:18,52)

Nije tajna da smo posebno ponosni na uspjehe naših članica, ali i cjelokupnom atmosferom koja je vladala na ovom natjecanju što zaslužuje dodatne čestitke uz one standardne za niz sjajnih ostvarenja kojima smo svjedočili. Uživajmo!