Međunarodna natjecanja

LIVE STREAM/STARTNE LISTE/REZULTATI Svjetsko prvenstvo za juniore i juniorke 2022

Pascual Guerrero Olympic Stadium Foto: Marta Gorczynska Pascual Guerrero Olympic Stadium

Ili Svjetsko U20 prvenstvo, kako kome draže.

Natjecanje u Caliju osim startnih listi i rezultata koje će se ažurirati iz dana u dan (od 1. do 6. kolovoza) trebalo bi imati i svoj prijenos uživo koji je najavljen na YouTube kanalu Svjetske atletike.

Posebno vrijedi naznačiti ovu objavu gdje su navedeni linkovi za svaki dan prijenosa.

Za razliku od Europskog U18 prvenstva koje je prenosio Sportklub, kako je navedeno na službenim stranicama WA ovdje čini se da nemamo prijenosa s ovih teritorija pa se nadamo da će barem biti dostupno preko navedenog kanala.

Hrvatska ovdje dolazi sa sveukupno 10 predstavnika, moglo ih je biti više, ali neki su (pametno) otišli u smjeru Europskog olimpijskog festivala mladih pa je i terminom bilo teško izvesti obostrane nastupe. 

Svi oni su ispunili zadane (nimalo jednostavne) normative za natjecanja i svakako se veselimo svim nastupima, posebno naših članova, Marka Oreškovića i Lane Švarbić koji su prvi puta zaslužili ovu ozbiljnu razinu juniorske atletike.

Sretno svima!

Ocijeni sadržaj
(1 Glasaj)

Log in or create an account

fb iconLog in with Facebook