Zaključak stadionske sezone na državnoj razini: Osvojeno 13/15 pobjedničkih trofeja na svim Kupovima i Ekipnim PH! (VIDEO)

Ove godine nam se u vrlo kratkom periodu 'nakupilo' Kupova Hrvatske i Ekipnih prvenstava Hrvatske u kategoriji, a nisu to bila ni jedina natjecanja pa smo samim time tradicionalne izvještaje nastupa naših članica i članova ostavili kada sve bude gotovo po pitanju stadionske atletike što sada jest slučaj.

VIKEND POVEZIVANJA NASLOVA! U23 zlata za Kovačića, Oreškovića, Pendić, Penezić, Vukovića i štafete 4x100/400m (VIDEO)

Odlično smo krenuli u završni dio sezone kada je stadionska atletika u pitanju, motivirano i inspirirano čemu svjedoči podatak o čak 30 medalja od čega je 11 naslova, 11 srebra i 8 bronci! Time smo mlađeseniorsko prvenstvo Hrvatske uvjerljivo završili kao klub s najuspješnijim pojedincima natjecanja.