Domaća natjecanja

Najava : PPH za mlađe juniore i juniorke u dvorani

I ovo natjecanje će biti u našoj organizaciji I ovo natjecanje će biti u našoj organizaciji

I ove subote atletičari i atletičarke natječu se u Dvorani pri boćarskom domu "Zrinjevac". Čast i privilegija organiziranja ovog natjecanja ponovno je pripala našem klubu.

 

Za naš klub trebalo bi nastupiti čak 36 atletičara, 18 mlađih juniora i 18 mlađih juniorki. Želimo im što uspješnije nastupe! Za više informacija, Hrvatski atletski savez objavio je startnu listu i satnicu koju možete pogledati kliknete li OVDJE. Početak prvih disciplina (motka žene i vis muški) predviđen je za 10:30h, a posljednja disciplina biti će kugla za mlađe juniore koja počinje u 18:45. Ukratko, puno disciplina nas očekuje, dođite i navijajte za svoje favorite!

 

Nakon natjecanja možete očekivati bogatu galeriju fotografija i video.

 

Puno sreće sutra!

p style=

Ocijeni sadržaj
(0 glasova)

Log in or create an account

fb iconLog in with Facebook