TOP 10 najčitanijih vijesti na internetskoj stranici u 2018. godini

Vizual našeg kluba Foto: AK Agram Vizual našeg kluba

Standardno uz statističke podatke Google Analyticsa naše stranice donosimo izbor i TOP10 najčitanijih-posjećenijih vijesti ili članaka.

Sve se odnosi na 2018. godinu, a napominjemo da se u ovoj listi ne nalaze članci objavljeni u "Multimediji" ili sličnim rubrikama (Atletičari, rekordi) već se odnosi samo na kategoriju "Vijesti" koju imamo još u podjeli na Domaće, međunarodne i ostale. Ove godine smo ovdje imali najveći broj objava ikad, točno 300 njih, a pribrojimo li još dodatne članke u kategorijama "Intervju i izjave", "Statistika" i "Povratak u prošlost" gdje je bilo još 26 objava, jasno je kako je 2018. bila aktivna po mnogočemu.

Deset najčitanijih vijesti u 2017. godini

Jasno je kako vijest kasnije napisana (npr. 31. listopada) automatski ima manje vremena za razliku od one u 31. ožujka, ali kalendar je takav, a ritam diktiranja vijesti ponekad i neumoljiv. Prošle godine smo prvi puta postavili standard da nam je najčitanijih 10 vijesti pregledano preko 1000 puta, a bilo je njih i još više od toga.

1. UPISI Atletski vrtić 2018 - Atletika kroz igru i zabavu

Skoro 5000 pregleda (4860) vidjelo je samu objavu koja se tiče naših promotivnih aktivnosti kada su upisi na atletiku u pitanju.

2. ANKETA: Biramo atletičara mjeseca u srpnju i kolovozu 2018.

Tradicionalno ovakvih izbori privuku veliku količinu pregledavanja (3720), šteta da smo pritom imali i manjih tehničkih poteškoća, sigurno bi ovaj broj bio još malo veći...

3. UPISI u proljetnu ŠKOLU ATLETIKE 2018

Proljetni dio priče ispraćeno je skoro 2000 puta tj. 1946 pregleda je ubilježeno.

4. KATASTROFA Zatvara se atletska dvorana na Velesajmu

Koliko god mislili da je ponekad preočito, prvoaprilske šale i dalje su in. 1912 puta in.

5. UPISI Atletska škola 2018 - Napravite svoje prve atletske korake

Zaista je lijepo da se prate ove akcije za upise, kod ovih pamtimo broj 1852.

6. ČUDESNA UTRKA SVENA CEPUŠA Seniorski prvak Balkana na 800m s normom za EP u Berlinu! (VIDEO)

Nesumnjivo je ovo vijest koja je zaslužila svoje mjesto u TOP10, a pregledana je 1835 puta.

7. PROMO ATLETSKI VRTIĆ Plati pola godišnje članarine sada, a drugu polovicu nikada!

Promotivne akcije su se pratile i aktivirale, kao i ova (1154 pregleda) a mi ćemo svakako razmisliti da u 2019. imamo posebnu rubriku za ovakve objave pa možda i statistiku.

8. 'ŠLAGER' MITINGA Šalamon najbolji na 600m, Bloudek nadmašio Melnjakov juniorski rekord star preko 30 godina! (VIDEO)

Ova disciplina ima je svoj interes prije, tijekom i poslije utrke te na koncu broji 1140 pregleda.

9. VIDEO: BLOUDEK spektakularno otvorio sezonu dvoranskim juniorskim REKORDOM HRVATSKE na 1500m!

Jedna od ranijih objava imala je svoju prednost u 2018, a i samo ostvarenje, naravno. Ova vijest pregledana je 1098 puta.

10. Miting otvorenja sezone 2018. istinskog je međunarodnog karaktera i velike kvalitete u jednom natjecanju

Još jedna objava broji preko 1000 pregleda, a tiče se najave našeg ovogodišnjeg još jednog uspješnog izdanja mitinga, a pročitalo se to u 1065 trenutaka.