Ostalo

PROMO ATLETSKI VRTIĆ Plati pola godišnje članarine sada, a drugu polovicu nikada!

Ova posebna akcija povodom 11. rođendana našeg kluba vrijedi u razdoblju od 10. listopada do 1. studenog 2018. godine, a odnosi se na sve polaznike atletskog vrtića tj. djecu od 3 do 12 godina u terminima ponedjeljak, srijeda, petak u 18h.

O čemu se točno radi? Vrlo je jednostavno...

• U spomenutom razdoblju (11.10. - 1.11.2018.) roditelji koji se odluče za svoje dijete ili djecu platiti unaprijed 6 mjesečnih članarina (za jedno dijete 1200kn) automatski su za njega (ili njih) osigurali i idućih besplatnih 6 mjeseci!*
    • Za cijelu godinu plaćate samo pola tj. godišnja članarina odnosi se na treniranje u razdoblju od 1.11.2018. do 31.10.2019.

Promotivno razdoblje vrijedi za sve aktualne članove atletskog vrtića kao i sve one koji bi to željeli postati. Pozivamo sve da iskoriste ovu rijetko viđenu nuđenu pogodnost!

Za više informacija obratite se trenerima i trenericama prije i poslije treninga u navedenim termina kao i kontaktirati nas putem e-maila (Ova e-mail adresa je zaštićena od spambota. Potrebno je omogućiti JavaScript da je vidite.) ili društvenih mreža (Facebook/Instagram).

Ovim putem koristimo priliku najaviti da će biti i promocija za naše starije članove, ali o tome ćemo u posebnoj objavi.

*Nakon uplate i aktivacije navedene opcije, ne postoji mogućnost povrata novca za vrijeme niti nakon završetka promocije.