Međunarodna natjecanja

Bloudek, Cepuš, Mrčić, Vukančić i Kožuhar određni za Balkansko juniorsko dvoransko prvenstvo

5 odabranih Foto: AK Agram/Renato Branđolica 5 odabranih

Hrvatski atletski savez jučer je objavio listu od 20 putnika za drugo izdanje natjecanja koje je prošle godine polučilo sjajan odaziv i jednako takve rezultate, stoga ne čudi da se Balkanska federacija odlučila dati priliku nastavku ovog natjecanja te vjerujemo kako će se ono zaista i održavati svake godine.

Slijedom postignutih rezultata, izbornik juniorske reprezentacije, Drago Palčić, odredio je putnike za Sofiju (Bugarska) gdje je nedavno otvorena nova dvorana koju će upravo isprobati najbolji juniori i juniorke diljem ove široke regije (koja nije više samo 'balkanska'). Pozive od naših članova dobili su:

  • Sven Cepuš (400 i 800m)
  • Marino Bloudek (800m)
  • Zlatko Kožuhar (3000m)
  • Filip Mrčić (skok u vis)
  • Katarina Vukančić (1500 i 3000m)

Moguć je i nastup 4x400m štafete u kojoj se očekivano nalaze Bloudek i Cepuš. Od stručnog vodstva iz našeg kluba natjecatelje će pratiti Ljiljana Ćulibrk. Ispod ove objave nalazi se link koji vodi na cjelokupan popis ovogodišnje dvoranske juniorske reprezentacije Hrvatske.

Čestitamo našim novim-starim reprezentativcima na pozivima!

Ocijeni sadržaj
(1 Glasaj)

Log in or create an account

fb iconLog in with Facebook