Domaća natjecanja

Subota i nedjelja rezervirane za Prvenstvo Hrvatske za seniore i seniorke

SRC Mladost Foto: sportskiobjekti.hr SRC Mladost

U organizaciji Atletskog kluba Dinamo-Zrinjevac i našeg kluba održat će se Otvoreno Pojedinačno prvenstvo Hrvatske za seniore i seniorke na atletskom stadionu SRC Mladost.

Startne liste možete pronaći na dnu članka, a inače po njima slobodno možemo zaključiti kako će ovo biti jedno od jačih (po imenima, kvaliteti, brojnosti) prvenstvo Hrvatske što bi značilo kako se i ovaj novi termin pokazao kao dobrim rješenjem. Izdvojit ćemo prijavljene Sandru Perković, olimpijsku pobjednicu Lisu Christinu Stublić, olimpijku.

Naravno, startna lista ne garantira pojavljivanje, ali vjerujemo kako će odaziv biti dobar.

Nakon proteklih promjenjivih vremenskih uvjeta, čini se kako bi vikend po dosadašnjim vremenskim prognozama trebao biti nešto manje promjenjiv s naglaskom na sunce i oblake bez kiše. Vidjet ćemo hoće li zaista tako biti.

Natjecanje počinje sutra u 16h, prva disciplina na rasporedu je žensko kladivo.

Vidimo se u što većem broju, a svima želimo što uspješnije nastupe!

  • Natjecanje: Otvoreno prvenstvo Hrvatske za seniore i seniorke
  • Mjesto: Zagreb
  • Datum: 8.6 i 9.6.2013
Ocijeni sadržaj
(0 glasova)

Log in or create an account

fb iconLog in with Facebook