Domaća natjecanja

Pavelić i Vukančić pobjednici "162 stube"

Start utrke Foto: AK Agram Start utrke

Kao i prošle godine, ova cestovna utrka održala se u veljači tijekom ovog popunjenog atletskog vikenda te se rijetko dogodi da ne nastupa netko od naših članova i članica. Tako je bilo i ovaj put.

Vjerojatno je nastupio nikad veći broj, a među njima vrijedi prvog spomenuti Antuna Pavelića kao sveukupnog pobjednika u vremenu 13:36, s tim da on spada u posebnu kategoriju Medicinskog fakulteta stoga je apsolutna pobjeda pripala Petru Bratuliću (13:44). U sveukupnom poretku nastavlja se Agramerski niz od 4. do 6. mjesta (Andrija Palička, Nikola Klarić i Filip Svalina). U prvih 10 bio je i Zlatko Kožuhar

U ženskoj konkurenciji najbrža je bila Katarina Vukančić sa 15:49, a nedaleko od nje drugoplasirana Tina Šmid (16:02). Nastupe svih ostalih možete pogledati u rezultatima ispod članka. 

Čestitamo!

Ocijeni sadržaj
(1 Glasaj)

Log in or create an account

fb iconLog in with Facebook