Domaća natjecanja

"Nova na Savi 2013"

Snjegovića ipak nije bilo... Foto : akveteran.com Snjegovića ipak nije bilo...

Atletski klub Veteran je tradicionalno organizirao Novogodišnju utrku koja nije mogla proći bez nastupa nekoliko naših članova.

Staza je dugačka 5km, a trči se krug po nasipu preko Savskog mosta i Mosta slobode. Najbolji plasman od naših ostvario je Zoran Poznanović kao četvrtoplasirani s istrčanih 18:43. Spomenimo i kako je u poretku M35 dobnih kategorija Zoran uvjerljivo pobijedio!

Goran Murić je ovdje utrku završio s istrčanih 20:42 čime je osvojio 18. mjesto. Nakon njega naš treći najbrži pojedinac bio je Marin Galić, njemu je pripalo 47. mjesto zahvaljujući istrčanih 22:45. Blizu njega je i naš mlađi član, Andrija Svetec, on je s 23:11 zauzeo 53. mjesto u konkurenciji muškaraca. Nešto kasnije u cilj s 27:33 ulazi Marko Gavrančić i time osvaja 90. mjesto. 

Uvjerljivo najmlađi trkač danas je bio Dan Cota, a inače se radi upravo o članu našeg kluba. Uspješno je završio utrku, istrčano vrijeme je 38:16, a plasman 104. mjesto. Uz to je uspio pobijediti mamu Maju koja je u cilj ušla sekundu kasnije.

U ženskoj konkurenciji je najbrža naša članica bila u liku Marije Hartl, ona je s istrčanih 22:35 osigurala 7.mjesto. Nakon nje slijedi još jedna mlada atletičarka, također jedan od najmlađih sudionika današnje utrke. Radi se o Lari Coti, a pripalo joj je 29.mjesto (27:49).

Čestitke na rezultatima i plasmanima na samom startu 2013. godine!

  • Natjecanje: Novogodišnju utrka „Nova na Savi 2013“
  • Mjesto: Zagreb
  • Datum: 1.1.2013.
Ocijeni sadržaj
(0 glasova)

Log in or create an account

fb iconLog in with Facebook