Domaća natjecanja

Mrak pobjeda Murića

'Mračna' pobjeda za Gorana Murića Foto: Renato Branđolica 'Mračna' pobjeda za Gorana Murića

Mrak 031 naziv je natjecanja koje se jučer održalo u Osijeku, a nastupali su i naši članovi, Goran Murić i Tomislav Krstanović.

U Hrvatskoj se u posljednje vrijeme pojavljuje sve više zanimljivih i pomalo neuobičajenih utrka kao što je upravo i ova. Natjecanje počelo u 21h i trčalo se po mračnim uvjetima, a dodatnu otežavajuću okolnost trkačima je predstavljala kiša koja se tijekom trke pretvorila u rijetko viđenu oluju.

No sve to nije spriječilo Gorana Murića da dođe do uvjerljive pobjede na ovoj stazi dugačkoj 5.77km, u cilj je ušao s 20:32! Jedini je trkač koji je uspio istrčati utrku brže od 21 minute. Osim njega nastupio je i Tomislav Krstanović koji je svoju utrku istrčao za 23:35 i tako zauzeo sveukupno 12. mjesto. U dobnoj kategoriji (M20-29) njegov plasman je još bolji, 4. mjesto.

Za nastup na ovoj utrci odvažilo se sveukupno 49 ljudi, a mi organizatoru iduće godine želimo da nastupi još veći broj.

Čestitamo Goranu i Tomislavu!

  • Natjecanje: Mrak 031
  • Mjesto: Osijek
  • Datum: 6.7.2013.
Ocijeni sadržaj
(0 glasova)

Log in or create an account

fb iconLog in with Facebook