Domaća natjecanja

Mlađejuniorska štafeta na 4x400m u Varaždinu 'srušila' 15 godina star hrvatski rekord

Novi rekorderi Foto: AK Agram Novi rekorderi

Promaknulo je nama i Hrvatskom atletskom savezu u izvještajima spomenuti kako je 'pao' još jedan hrvatski rekord, u konkurenciji mlađih juniora, a za to su se pobrinuli upravo naši članovi. Radi toga zaslužuju poseban članak.

U nedjelju su na prvenstvu Hrvatske za juniore i juniorke za Agram na 4x400m nastupali Zvonimir Topić, Jakob Franjo Kulić, Edin Mešić i Mateo Kovačić. Naša štafeta bila je sačinjena od svih četvero mlađih juniora i uspjeli su postaviti novi hrvatski mlađejuniorski rekord koji iznosi 3:26,92!

Prijašnji rekorderi (Kulić, Bumber, Aračić i Gadanac) su dosadašnji rekord (3:27,8) istrčali zaista davno, bilo je to prije nešto više od 15 godina u Zagrebu krajem 4. mjeseca.

Čestitke novim hrvatskim rekorderima!

Ocijeni sadržaj
(0 glasova)

Log in or create an account

fb iconLog in with Facebook