Domaća natjecanja

Krapinski cener 2015: Pobjeda Jakopović, Muhar 4., Jakopović 7.

Petra je bila najbrža na 5km Foto: Renato Branđolica Petra je bila najbrža na 5km

U Krapini se trčalo 5km (polucener) i 10km (cener), utrke na kojem je bilo i naših članova.

Na 5km najbrža u ženskoj konkurenciji bila je upravo naša Petra Jakopović, njezinih 21:50 bilo je više nego dostatno za sigurnu i uvjerljivu pobjedu! Kod muškaraca, duplo dužu dionicu trčali su Vedran Muhar i Domagoj Jakopović. Vedranu je pripalo 4. mjesto s istrčanih 34:52, a Domagojevih 36:22 vrijedili su 7. pozicije na ovom natjecanju.

Unaprijed isprika nekom od naših članova ako je trčao na ovim utrkama, a nije spomenut, naime, u poretku rezultata nema uopće rubrike klub.

Čestitke!

Ocijeni sadržaj
(1 Glasaj)

Log in or create an account

fb iconLog in with Facebook