Domaća natjecanja

Jednom u blatu, uvijek u blatu: Ekipno prvenstvo Hrvatske u krosu ponovno u Koprivnici

Kako je to izgledalo prije 2 godine... Foto: AK Agram Kako je to izgledalo prije 2 godine...

Nakon prošlogodišnjeg suhog i ugodnog izdanja u Čakovcu, čini se da nas sutra očekuje novo blatnjavo i kišovito izdanje u Koprivnici koja će nakon 2016. ponovno ugostiti najbolje krosaše i krosašice diljem Hrvatske.

No i to je jedna od karakteristika krosa i bit će zanimljivo pratiti tko će se bolje, a tko slabije snaći u tim uvjetima. Kako trkači, tako i klubovi...

Vremenska prognoza sugerira podosta padalina i pad temperature, srećom pa onaj još veći pad temperatura slijedi tek u nedjelju. 

Prošle godine naš klub je ponovno bio sveukupni pobjednik krosa čime je postao i najuspješniji klub ovog natjecanja kada su u pitanju uzastopne pobjede, a njih za sad imamo čak 7! Naravno, svaka godina je priča za sebe i prošlogodišnja pobjeda već je arhivirana te treba ponovno bez euforije i bahatosti ući u ovo natjecanje. Agrameri i Agramerke sigurno su spremni za nove izazove i uspjehe, sutra ćemo vidjeti do koje razine.

Preliminarne startne liste nalaze se u linku ispod članka.

Svima sutra želimo što uspješnije nastupe, kako pojedinačno, tako (i još bitnije), ekipno!

Ocijeni sadržaj
(1 Glasaj)

Log in or create an account

fb iconLog in with Facebook