Domaća natjecanja

Ana Šimić na seniorskom Ekipnom prvenstvu Hrvatske za uvod u novi 'dijamantni' nastup

Ana Šimić Foto: Goran Stanzl/PIXSELL Ana Šimić

U subotu će se održati cjelodnevno natjecanje na kojem će se prema bodovanju IAAF-ovih tablica pronaći najbolje ekipe kod seniora i seniorki.

Cilj je uvijek isti, osvojiti što više bodova i što bolji plasman, naša ekipa je standardno posložena po svim disciplinama i prije svega se nadamo kako će vremenski uvjeti (koji u ovom trenutku ne obećavaju) biti što prikladniji za postizanje kvalitetnih rezultata.

Svakako među Agramerima i Agramerkama treba istaknuti Anu Šimić koja očekuje novi nastup u Dijamantnoj ligi, idući tjedan u Stockholmu. S obzirom na to da spletom okolnosti nije nastupala još od Šangaja, Varaždin bi trebao poslužiti kao dobar trening za povratak u borbu za bodove.

Šteta da ni takva natjecanja nisu lišena 'menadžerskih igrica', ali bitno da idući tjedan nije upitan.

Preliminarne startne liste, tehničke upute i satnica nalaze se u linku ispod članka.

Sretno svima na natjecanju!

Ocijeni sadržaj
(1 Glasaj)

Log in or create an account

fb iconLog in with Facebook