Ostalo

U Rijeci dobivamo najbolje (mlađe) juniore i juniorke u Hrvatskoj za 2019. godinu

Poprište zbivanja u Trstu Foto: Lasorte Poprište zbivanja u Trstu

Natjecateljski 6. mjesec zaključit ćemo u Rijeci na Pojedinačnom prvenstvu Hrvatske za mlađe juniore i juniorke, a nedaleko će u Trstu (Italija) na tamošnjem 48. izdanju mitinga nastupiti nekolicina naših članova i članica.

Preciznije rečeno, radi se o Rei Vusić (dalj), Wandi Haber Zelanto (800m), Jakovu Ragužu (100m) i Mateu Ružiću (400m). S tim da potonji idući dan ponovno trči 400m u Codroipu te će to biti svojevrsna simulacija pred Univerzijadu koja mu se bliži. S druge strane, Raguž će u nedjelju biti u Rijeci na izvankonkurencijskih 200m, a možda i Haber Zelanto ponovno na 800m.

Naravno, puno veći broj naših nastupa na Kantridi tijekom vikenda te se to može provjeriti u linku startnih lista (ispod članka).

Vremenska prognoza zasad sugerira izrazito toplo vrijeme, ali ionako samo natjecanje ponovno kreće nešto kasnije nego inače tako da samo treba poželjeti da ne bude neželjenih padalina da se ne 'poremeti' natjecanje.

Svima želimo puno sreće i uspjeha!

Ocijeni sadržaj
(1 Glasaj)

Log in or create an account

fb iconLog in with Facebook