Ostalo

Ponovno među najboljima: Drugi najuspješniji klub u Hrvatskoj za 2014. godinu

Logo kluba Foto: AK Agram Logo kluba

Hrvatski atletski savez je objavio Poredak klubova za 2014. godinu koji se radi prema Pravilniku o bodovanju uspješnosti klubova.

Potvrdu novog sjajnog postignuća možete pogledati na službenim stranicama HAS-a u kompletnom i cjelovitom poretku klubova za prošlu godinu. Sedam godina Hrvatski atletski savez boduje uspješnost klubova kroz 10 kriterija temeljem spomenutog pravilnika u prvoj rečenici.

Podsjetit ćemo, 2008. osvajamo 6. mjesto, 2009. godine 5. mjesto, 2010. godine 4. mjesto, u 2011. smo preskočili jednu stepenicu više i osvajamo 2. mjesto koje nam je pripalo i prije dvije godine (2012.). Dolazimo do 2013. godine gdje smo s ogromnih 145.087 bodova zaslužili titulu najuspješnijeg kluba u Hrvatskoj, a ove godine nismo daleko od spomenutog rezultata s osvojenih 132.386,50 bodova i 2. mjestom, a do 1. mjesta je nedostajalo nešto malo više od 4000 bodova.

Interesantno, u 3 od 10 kriterija (Medalje na prvenstvima Hrvatske, Ekipna prvenstva Hrvatske i Kup natjecanja) smo bili bolji od ostalih klubova.

Drugi puta smo 'probili' magičnu granicu od 100.000 osvojenih bodova, a vrijedi napomenuti kako je Pravilnik i kriterij o bodovanju ostao isti kao i u 2013. godini.

Čestitamo atletičarima, atletičarkma, trenerima, vodstvu, prijateljima našeg kluba i svima onima koji su na bilo koji način pridonijeli novom lijepom uspjehu, hvala vam! Također, čestitke idu svim ostalim atletskim klubovima u Hrvatskoj i na njihovim ostvarenim plasmanima!

Ocijeni sadržaj
(1 Glasaj)

Log in or create an account

fb iconLog in with Facebook