Ostalo

Međunarodno-domaći vikend: Subota za kadete, nedjelja za 'Balkance'

Domaća subota i međunarodna nedjelja Foto: HAS/ABAF Domaća subota i međunarodna nedjelja

U subotu se nastavlja serijal dvoranskih natjecanja u Rijeci gdje će se natjecati najbolji kadeti i kadetkinje Hrvatske za svoje medalje ili dobre rezultate. Za to vrijeme će Ana Šimić skakati na novom jakom skakačkom mitingu u Trinecu u pokušaju da bude Idući dan je na rasporedu već ranije spomenuto prvo izdanje dvoransko izdanje Balkanskog prvenstva za juniore i juniorke gdje će biti hrvatskih reprezentativaca, a između ostalog 6 naših članova i članica.

Ono što karakterizira ova dva natjecanja je dobar odaziv, na dvoranskom pojedinačnom prvenstvu Hrvatske za kadete i kadetkinje očekuje se nastup preko 200 atletičara i atletičarki (227) iz raznih dijelova Hrvatske dok idući dan u Istanbulu je najavljeno 184 sportaša iz 16 zemalja.

Preliminarne startne liste za domaće natjecanje kadeta i kadetkinja možete pronaći u linku ispod članka.

Svima želimo puno sreće i što uspješnije nastupe! 

Ocijeni sadržaj
(1 Glasaj)

Log in or create an account

fb iconLog in with Facebook