Ostalo

Božićna utrka 2016

Poster ovogodišnje utrke Foto: AK Agram Poster ovogodišnje utrke

Tjedan dana dijeli nas od novog izdanja revijalne Božićne utrke za 2016. godinu koja će se održati u svom tradicionalnom terminu, 24.12. s početkom u 12h.

Dobitnu kombinaciju ne mijenjamo - trči se, hoda se, prolaze se utrke na 400m na način kako odgovaraju pojedince. Kao što smo rekli u prvoj rečenici, utrke su revijalnog karaktera, svi trče i nastupaju zajedno (dečki i cure), a čisto radi izbjegavanja potpune gužve održavamo tri utrke kako bi izbjegli nekakve nespretne trenutke (padanja, zabijanja...).

Ovom prilikom pozivamo sve naše članove, članice, obitelji (šira i uža), prijatelje, sponzore, simpatizere i sve ostale nenabrojane da nam se pridruže iduću subotu!

Trenutačna vremenska prognoza sugerira kako ni ove godine nećemo imati snježnu Božićnu utrku već suho vrijeme s temperaturom primjerenoj ovom godišnjem dobu. Poslije utrka očekuje nas svečano proglašenje najboljih klupskih atletičara i atletičarki, a uvijek postoji i mogućnost Božićnih izazova.

Okvirni redoslijed i program utrka je:

12.00 – 400m (2004. i mlađi)

12.05 – 400m (2000. – 2003.)

12.10 – 400m (1999. i stariji)

12.15 – Podjela diploma, božićni izazovi i zabava

Poslije završene jedne utrke, odmah slijedi druga utrka.

Nadamo se odazivu kao i prijašnjih godina i veselimo se svakom dolasku!

Ocijeni sadržaj
(1 Glasaj)

Log in or create an account

fb iconLog in with Facebook