Međunarodna natjecanja

VIDEO: Oproštaj od Berlina i 24. Europskog prvenstva

Olimpijski stadion Foto: AK Agram Olimpijski stadion

Zavjesa za ovogodišnje izdanje najjačeg seniorskog međunarodnog natjecanja (tim više što je ova godina neolimpijska) već je spuštena, a mi smo za jedan malo drugačiji osvrt pripremili novi video iz naše male 'radionice'.

On donosi neke od do sad objavljenih, ali i neke od neobjavljenih materijala uz prigodnu glazbenu pozadinu koja je (simbolično) također izvedena upravo na glavnom poprištu događanja - na kultnom i povijesno značajnom Olimpijskom stadionu, s tim da vrijedi istaknuti kako se jedan dio natjecanja održavao i na čuvenom Breitscheidplatz Squareu ("European mile").

Uživajte u ovoj 'porciji' prisjećanja mnogih trenutaka iz glavnog grada Njemačke u pozitivnom i ugodnom tonu kakav bi na kraju i trebao biti, koliko god uvijek ima pojedinaca koji idu u suprotnom smjeru. No navikli smo na to, zato pustite puste priče i naklapanja te prepustite rekapitulaciji ovog natjecanja.

Jer, kad jednom odete iz Berlina...

Veseli nas kako se i naši članovi sve aktivnije uključuju u izradu i podjelu sadržaja, tako je naš član Luka Medvidović složio jedan 'natjecateljski highlight'  od većine materijala koje smo objavljivali putem društvenih mreža pa svakako pogledajte ovu verziju.