Međunarodna natjecanja

VIDEO: Juriša zaključila 2017. osobnim dvoranskim rekordom na skoku s motkom

Lara Juriša Foto: Renato Branđolica Lara Juriša

U Beogradu se održao tradicionalni Novogodišnji miting za sve dobne kategorije u različitim disciplinama, a nastupali su Lara Juriša i Filip Mrčić.

Potonji je prvi puta nastupio na skoku u vis i skočio 2.05m što je vrijedilo 3. mjesta. Nakon toga su uslijedili pokušaji na 2.10m što ovaj puta nije uspio preskočiti, ali ne sumnjamo da će uspješniji biti na idućim natjecanjima.

Zato je Lara dodatno poboljšala svoj osobni dvoranski rekord i ujedno izjednačila apsolutni osobni rekord preskočivši 3.90m za 2. mjesto! Lara tako lijepo nastavlja malo po malo poboljšavati svoje najbolje skokove i veselimo se i njenoj idućoj godini kao i sezoni.

Bar love ❤ #polevault

Objavu dijeli Lara Jurisa (@larajurisa)

Čestitamo našim članovima na postignutom na posljednjem natjecanju ove godine, bravo!

Ocijeni sadržaj
(1 Glasaj)

Log in or create an account

fb iconLog in with Facebook