Međunarodna natjecanja

VIDEO: Gradonačelnik Milan Bandić ponovno otvorio naš Miting otvorenja sezone

Milan Bandić Foto: AK Agram Milan Bandić

Nakon prošlogodišnjeg odsustva iz naravno opravdanih razloga, gradonačelnik našeg grada bio je prisutan na svečanom otvorenju natjecanja u kojem su još sudjelovali predsjednik Hrvatskog atletskog saveza, Ivan Veštić, predsjednik Zagrebačkog atletskog saveza, Marko Jakopović te direktorica našeg kluba, Ljiljana Ćulibrk

Nakon uvoda o samom memorijalu i mitingu od strane predsjednika ZAS-a, gradonačelnik je ponudio nekoliko prigodnih i lijepih rečenica za uvod i otvorio današnje natjecanje, a zatim se jedno vrijeme zadržao na tribinama gledajući natjecanje.

Slučajno ili ne, kad nam dolazi gradonačelnik uz još nekoliko uvaženih gostiju, obično nam 'ponesu' lijepo vrijeme. Tako je bilo i ovaj put.

Ocijeni sadržaj
(1 Glasaj)

Log in or create an account

fb iconLog in with Facebook