Međunarodna natjecanja

ATLETSKA ŠKOLA I VRTIĆ Najmlađi članovi također osjetili čar nastupa na VIP Metronet Mitingu otvorenja sezone 2018 (VIDEO)

Jedna od skupina Foto: Renato Branđolica Jedna od skupina

Prvi puta otkad je našeg mitinga odlučili smo uvesti utrku za naše najmlađe članove i članice koji pohađaju različite dobne kategorije atletskih škola ili vrtića.

I to se pokazalo kao vrlo dobra odluka, iako je bio mnogo onih koji su imali neodgodive obaveze (krizme i sl.) nastupilo je 50ak djece različitih godišta u različitim skupinama tako da nije plasman bio posve primaran već sama ideja da i sami budu dio jedne međunarodne manifestacije kakve već naš miting jest. Dobili smo raspon od čak 10 godina (2002. - 2012.) i nadamo se da će ovo kroz godine koje dolazi, također postati jedna vrsta tradicije.

A ne sumnjamo kako će mnogi od njih jednog dana uskoro nastupati i u ovim službenim disciplinama sa starijom konkurencijom. Mi smo uživali, a vjerujemo i oni, od najmlađih do najstarijih sudionika ovog mini-natjecanja u natjecanju.