Međunarodna natjecanja

SLUŽBENO Lončarek i Šimić potvrđene za 35. Europsko dvoransko prvenstvo

Ivana i Ana Foto: Renato Branđolica/EA/Glasgow19 Ivana i Ana

Hrvatski atletski savez službeno je objavio tko će predstavljati Hrvatsku na 35. izdanju Europskog prvenstva u dvorani, a i na Europskoj atletici izašle su konačne prijave koje sugeriraju isto.

Iz našeg kluba u Glasgow putuju:

  • Ana Šimić (skok u vis, kvalifikacije u petak 20:06h)
  • Ivana Lončarek (60m prepone, kvalifikacije u subotu 13:31h)

Cure su imale sjajnu sezonu i u više navrata potvrdile svoju normu tako da njihov odlazak nije bio nimalo upitan.

Šteta je što tamo neće biti još jednog našeg člana koji je zadovoljio normu, a to je Sven Cepuš na 800 metara, ali on je 'vezan' sportskim sveučilišnim obavezama u Sjedinjenim Američkim Državama, tamo su pravila nešto drugačija kao i prioriteti tako da nažalost ovaj puta nije mogao sudjelovati. 

No nadamo se da će u budućnosti biti novih prilika za njega, mi se okrećemo onima koji će sigurno tamo biti i prije svega čestitamo Ani i Ivani na rezultatima kojima su zaslužile svoje nove nastupe na ovom natjecanju te im želimo puno sreće i uspjeha!

Cjelokupan popis hrvatskih atletičara možete pronaći u objavi HAS-a ispod članka.

Ocijeni sadržaj
(1 Glasaj)

Log in or create an account

fb iconLog in with Facebook