Međunarodna natjecanja

Šestero naših na Turniru 5 gradova

Ove godine natjecanje u više sportova održava se u Bratislavi. Što se atletike tiče, naš grad Zagreb predstavljali su Katarina Ivšac, Nika Rakić, Bruno Jednačak, Karlo Jednačak, David Grgić i Filip Jurčić.

Bruno Jednačak očito je u odličnoj formi, nakon Pule i 6.63, danas je pobjedio sa 6.56 na dalju! U dvije discipline nastupao je Karlo Jednačak. Na 100m je trčao 12.76 dok je na 400m istrčao 59.20 i osvojio 7.mjesto

Nakon 2:18,20, Katarina Ivšac bila je ponovno još brža na 800m. Trčala je 2:18,10 i u cilj ušla kao drugoplasirana! U muškoj konkurenciji, imali smo čak 2 predstavnika! Trećeplasirani bio je David Grgić s 2:06,56, a Filip Jurčić je zauzeo 4.mjesto s istrčanih 2:08,65.

Poput Karla, Nika Rakić također je nastupala na 100 i 400m. Danas je na stotki u cilj ušla s 13.08 i osvojila 4.mjesto dok je na 400m s istrčanih 62.82 zauzela 7.mjesto.

Čestitamo našim atletičarima na plasmanima kojim su sigurno osvojili mnoštvo bodova za grad Zagreb! Sutra će se odvijati natjecanja u nekim drugim sportovima stoga im sutra želimo što bolju zabavu, a zatim u nedjelju na povratku, sretan put!