Međunarodna natjecanja

Prvi ovogodišnji međunarodni dvoranski vikend: 'Mediteranci' u Miramasu, Lončarek u Beču

Pogled na stazu u novoizgrađenoj dvorani u Miramasu Foto: koesport Pogled na stazu u novoizgrađenoj dvorani u Miramasu

Ovaj vikend imamo pauzu od domaćih natjecanja prije nego što uđemo u seriju koja će trajati barem mjesec dana (i više), ali zato počinju prva uzbuđenja na natjecanjima izvan Hrvatske.

U svom prvom izdanu održat će se Mediteransko dvoransko prvenstvo do 23 godine (za mlađe seniore i seniorke) gdje smo već i ranije najavili nastupe Filipa Svaline, Katarine Vukančić i Tajane Židov. Potonja prva nastupa u 15:45 na 800m, zatim Filip na 1500m kreće u 16:30 i među zadnjima će nastupati Katarina Vukančić u istoj disciplini od 17:40.

Dostupne su nam i liste prijavljenih koje se mogu pronaći u linku ispod članka.

Za to vrijeme, čak i nešto ranije u Beču na Erima Athletics mitingu svoj prvi ovosezonski dvoranski nastup imat će Ivana Lončarek, štoviše, možebitno i više njih jer ovaj puta osim 60m prepone (13:10h) prema listama prijava nameće se i 200 metara što bi zapravo bilo i prvi puta da trči ovu disciplinu u dvoranskoj inačici. No naravno, prepone su prioritet.

Lista prijavljenih također je dostupna u linku ispod članka.

Svima želimo puno sreće i što uspješnije nastupe!