Međunarodna natjecanja

Prvenstvo Balkana u krosu: Svalina najbliže medalji

Staza na ovogodišnjem kros izdanju Balkanskog prvenstva Staza na ovogodišnjem kros izdanju Balkanskog prvenstva

U Beraneu održalo se Balkansko prvenstvo u krosu gdje su prema najavi nastupali Filip Svalina, Domagoj Jakopović i Petar Bratulić.

Trčalo se po prirodi u ugodnim uvjetima, a osim pojedinačnih plasmana ostvarivali su se i oni ekipni. 

Petar je bio najiskusniji trkač ovdje u reprezentaciji i on je svoju utrku seniora završio u gornjem poretku s obzirom na to da je od njih 27 našao svoje mjesto kao 13. po redu istrčavši 32:43 na stazi dugačkoj 10km.

Filip je ujedno i ostvario najbolji plasman od svih naših kros trkača kao petoplasirani u vremenu 25:07 na utrci dugačkoj 8km i to u mlađeseniorskoj (U23) konkurenciji. Domagoj u debiju za Hrvatsku stiže do 20. mjesta i to s vremenom 27:46.

Time je naša ekipa zauzela 5. poziciju, upravo kao i Svalina pojedinačno.

Međunarodni dio priče po pitanju ovogodišnjih prvenstava Balkana je ovime zaključen i u ovoj sezoni ostaje nam još za vidjeti hoće li se sudjelovati na Europskom prvenstvu u krosu koje je na rasporedu mjesec dana kasnije.

Čestitamo našim reprezentativcima na svemu ostvarenom u Crnoj Gori!

  • Natjecanje: Prvenstvo Balkana u krosu
  • Mjesto: Berane (MNE)
  • Datum: 9.11.2019.
Ocijeni sadržaj
(1 Glasaj)

Log in or create an account

fb iconLog in with Facebook