Međunarodna natjecanja

Počinje Europski olimpijski festival mladih, nastupaju Penezić i Klarić

Logo Foto: tbilisi2015.com Logo

Sutra u Gruziji, Tbilisiju počinje 13. izdanje natjecanja za 1999. i 2000. godišta poznatim i pod skraćenicom EYOF (European Youth Olympic Festival).

Konačno smo dobili i neke informacije vezane uz atletiku i naše članove koji nastupaju. 

Bruno Penezić neće nastupati u jutarnjim kvalifikacijama na 100m jer ih neće biti, već kreće odmah iz polufinala gdje će biti 3 skupine i odmah se traži 8 najbržih. Njegov nastup očekujemo sutra od 17h.

U kvalifikacijama na 1500m nastupa Nikola Klarić, disciplina počinje u 15:50, a iz dvije kvalifikacijske skupine tražit će se finalisti, njih 12. Konkurencija je prema startnim listama izuzetno zahtjevna za obojicu i nadamo se kako će im to poslužiti kao dodatna inspiracija za što bolji rezultat.

Satnicu 1. dana možete pogledati ovdje.

O potencijalnim prijenosima i streamovima uživo dodatno ćemo vas izvijestiti putem naših socijalnih mreža. 

Do tada puno sreće želimo našim članovima u sutrašnjem nastupu, ali naravno i ostatku hrvatske reprezentacije tijekom cijelog natjecanja!

Ocijeni sadržaj
(1 Glasaj)

Log in or create an account

fb iconLog in with Facebook