Međunarodna natjecanja

Petero Agramera i Agramerki u Budimpešti na EP u krosu

Foto : EAA Logo EP u krosu Foto : EAA

Europska atletska asocijacija je objavila listu svih sudionika ovogodišnjeg Europskog prvenstva u krosu koje će se održati u Budimpešti iduću nedjelju (9.12.).

Na put prema Budimpešti ići će čak 14 hrvatskih reprezentativaca. Od naših članova nastupati će Matea Matošević (seniorke), Goran Grdenić (mlađi seniori), Jure Josipović (juniori), Nikolina Hrelec i Anamarija Petreš (juniorke).

Radi se o rekordnom broju naših predstavnika na ovom natjecanju što ne čudi s obzirom na kvalitetne rezultate koje smo postigli prije tjedan dana na Pojedinačnom PH u krosu, a uz to je mjesto održavanja natjecanja vrlo blizu Zagreba.

Od članova drugih klubova trebali bi nastupati Lisa Christina Stublic (seniorke); Petar BratulićDino Bošnjak, Ivan Malić, Mihael Minđek, Martin Srša (juniori); Kristina Božić, Sanda Kočiš i Paula Konopka (juniorke).

Svima želimo puno sreće!

  • Natjecanje: 19. Europsko prvenstvo u krosu
  • Mjesto: Budimpešta (MAĐ)
  • Datum: 9.12.2012.
Ocijeni sadržaj
(0 glasova)

Log in or create an account

fb iconLog in with Facebook