Međunarodna natjecanja

Objavljen sastav ekipe za susret juniorskih reprezentacija, 11 naših članova na popisu

Hrvatski atletski savez Foto: HAS Hrvatski atletski savez

Najavili smo kako nas u sedmom mjesecu očekuje niz međunarodnih događanja, a prvo od njih je susret juniorskih reprezentacija Hrvatske, Češke, Mađarske i Slovenije. Četveroboj reprezentacija održat će se ovu srijedu u Češkoj tj. Pragu, a za reprezentaciju nastupit će čak naših članova.

Za juniore trebali bi nastupati Filip Svalina (3000m zapreke), Dominik Grdanjski (skok u vis), Demir Kolarević (kugla i disk) i Fran Hojsak (koplje).

U konkurenciji juniorki poziv su dobile Dora Filipović (100m), Iva Marija Sobočanec (400m), Nikolina Hrelec (3000m), Katarina Ivšac (400m prepone), Ana Šarić (kugla), Valentina Slobodić (disk) i Lucija Kosaber kao jedna od potencijalnih članova za štafetu 4x400m.

S njim će na put naši treneri Antonija Žalac, Jasmina Katalinić i Matija Jakopović.

Reprezentacija putuje već sutra, okupljanje je u 7h na autobusnom kolodvoru Zagreb (peron 502).

Ocijeni sadržaj
(0 glasova)

Log in or create an account

fb iconLog in with Facebook