Međunarodna natjecanja

NASTAVAK SPEKTAKLA, ZLATNA LARA JURČIĆ NA EUROPSKOM OLIMPIJSKOM FESTIVALU MLADIH! (Video)

Ponovno se vijorila zastava - Lara Jurčić Foto: AK Agram Ponovno se vijorila zastava - Lara Jurčić

Nakon što se plasirala u polufinale pa tamo jednako rutinski kao u kvalifikacijama izborila s 24.73 finale Europskog olimpijskog festivala mladih, uslijedila je nova utrka iz snova za našu članicu.

Samo dan nakon srebrne Vite Penezić na 100m dobili smo zlatnu Laru Jurčić na 200m u utrci snova gdje je nakon 'štednje' u dvije utrke dočekala onu pravu i tu smo je vidjeli u onom priželjkivanom izdanju!

Već od prvog metra se vidjelo u kojem smjeru će to ići (u 8. stazi), a onda iz zavoja ovaj puta nije bilo usporavanja već samo ubrzanja koje nas dovodi do 24.05 što je novi osobni rekord samo tri stotinke slabiji od mlađejuniorskog rekorda Hrvatske.

Zasluženo slavlje je moglo započeti, ovaj puta nije bilo grčenja i drame u samom kraju, upravo suprotno, utrka je to koju ne viđate svaki dan!

U jednom djelu je to sigurno iznenadilo ostak konkurencije koji to danas nije mogao pratiti, a spomenimo da vjetar nije bio najidealniji saveznik (-0.8) no kad je tvoj dan onda tu ne postoje nikakvi problemi. 

Zasluženo slavlje je moglo započeti, ovaj puta nije bilo grčenja i drame u samom kraju, upravo suprotno, utrka je to koju ne viđate svaki dan!

U jednom djelu je to sigurno iznenadilo ostak konkurencije koji to danas nije mogao pratiti, a spomenimo da vjetar nije bio najidealniji saveznik (-0.8) no kad je tvoj dan onda tu ne postoje nikakvi problemi. 

Tako se nastavila velika serija naše atletike na ovom natjecanju koja jednostavno briljira, a djelić toga mogli ste vidjeti u našoj zlatnoj Lari.

Prije nje ne zaboravljamo ni na finalni nastup Olje Galić koja se nije najbolje snašla (ili kako je željela) u utrci na 800m s 2:18,52, ali u konačnici je ona bila na razini kada je više trebalo (kvalifikacije) i sam nastup ovdje zasigurno je lijepo ostvarenje i uspjeh koji treba zapamtiti.

Sve čestitke na svim dosadašnji ostvarenjima naše ekipe koja ne prestaje oduševljavati te možemo samo se još jednom ponavljati - bravo, bravo i bravo!

  • Natjecanje: Europski olimpijski festival mladih - 4. dan
  • Mjesto: Banska Bistrica
  • Datum: 28.7.2022.
Ocijeni sadržaj
(1 Glasaj)

Log in or create an account

fb iconLog in with Facebook