Međunarodna natjecanja

Miting u Ljubljani: Fileš sezonu otvorila s pobjedom i 3.81

Martina Fileš Martina Fileš

Osim dvoranskog mlađeseniorskog prvenstva Hrvatske, u Ljubljani se održao njihov međunarodni miting na kojem je nastupilo nekoliko naših članova.

Tako je na skoku s motkom nastupala Martina Fileš koja je uspješno iz prvog preskočila 3.81 iako se netom prije malo mučila na 3.70 gdje je uspješna bila iz trećeg pokušaja. Nakon ove pobjedničke visine i osvojenog prvog mjesta, letvica se podigla na 3.91 što je visina koja ovaj puta bila previsoka no sigurno će se i to premostiti u nekom od idućih natjecanja.

Osim nje, na skoku u dalj nastupala je Bernarda Maslač, najdalji skok viđen je u 3. seriji kada je izmjereno 4.88 za 7. mjesto. Skok u vis donio je 1.35 Franke Josipović što je vrijedilo 12. mjesta u seniorskoj konkurenciji.

Čestitamo!

  • Natjecanje: Međunarodni miting
  • Mjesto: Ljubljana
  • Datum: 13.1.2019.
Ocijeni sadržaj
(1 Glasaj)

Log in or create an account

fb iconLog in with Facebook