Međunarodna natjecanja

Lončarek pobjednički otvorila novu (dvoransku) sezonu na 60m prepone uz prvi nastup na 200m

U Beču se održalo još jedno izdanje Erima Athletics Meetinga, ovaj puta za 2019. godinu, a na njemu je za naš klub službeni prvi nastup (tj. nastupe) imala Ivana Lončarek

Prvo je trčala 60m prepone, a zatim i svojih prvih 200 metara u karijeri kada je dvorana u pitanju. S obzirom na sve protekle promjene koje su se događale u posljednjih par mjeseci (ne samo klub već i trenerski dio priče) možemo biti zadovoljni i s optimizmom gledati prema nastavku sezone.

Tako je sezona otvorena s 8.32 čime je zapravo već blizu norme za Europsko dvoransko prvenstvo u Glasgowu. Podsjetimo, ona iznosi 8.24.

Osim dobrog rezultata, ubilježena je i prva pobjeda u novoj sezoni.

Zaista je zanimljivo da u svojoj bogatoj karijeri nije trčala 200 metara u dvorani, ali to sada više nije slučaj, i tu je bila među najbrže 3 istrčavši ispod 25 sekundi tj. 24.95. Dvoranskih 200 nudi svoje razlike naspram otvorenih 200 metara, posebice u načinu trčanja tako da je sigurno ovo bilo još jedno novo iskustvo.

Čestitke Ivani na ostvarenim rezultatima i želimo joj još brže rezultate u utrkama koje slijede!

  • Natjecanje: Erima Athletics Meeting 2019
  • Mjesto: Beč (AUT)
  • Datum: 19.1.2019.
Ocijeni sadržaj
(1 Glasaj)

Log in or create an account

fb iconLog in with Facebook