Međunarodna natjecanja

Farkaš, Šmid i Vuković pozvani na 3. Balkansko juniorsko dvoransko prvenstvo

Leonarda, Tina i Jakov Foto: Renato Branđolica/AK Agram/ABAF Leonarda, Tina i Jakov

U nedjelju nas i treće godine uzastopno u Istanbulu (Turska) očekuje Prvenstvo Balkana u dvorani za juniore i juniorke (U20).

Sukladno već ranije obznanjenim kriterijima i postignutim rezultatima, izbornik juniorske reprezentacije, Drago Palčić, od naših članova i članica za ovu akciju pozvao je:

• Leonarda Farkaš (800m, 4x400m*)
  • Tina Šmid (1500m)
  • Jakov Vuković (800m, 4x400m*)

Sudeći po cjelokupnoj listi (možete pronaći objavu u linku ispod članka), imat ćemo puno kružnih trkača na ovom natjecanju pa čak i obje reprezentativne što je još jedan dokaz koliko je prva prava dvorana u Zagrebu već pomogla u poboljšanju kvalitete rezultata. Iz djela našeg stručnog vodstva na put će s njima trenerica Ljiljana Ćulibrk.

Čestitamo našim odabranima na zasluženim pozivima i želimo im puno uspjeha u nedjelju (9. veljače)!