Međunarodna natjecanja

EYOF: Peneziću 7. mjesto u finalu 100m (VIDEO)

Bruno Penezić Foto: AK Agram Bruno Penezić

S posebnim zanimanjem popratili smo finale 100m Europskog olimpijskog festivala, disciplina je to u kojoj je nastupao Bruno Penezić.

Jedini od naših članova nastupao je sad tijekom ovog drugog dana i u finalu 100m stigao kao osmoplasirani u cilj s vremenom od 11.10. Usporedno s jučer ipak je to bio nešto slabiji start i kroz utrku nije uspio uhvatiti onaj pravi "ritam", ali i uz sve to je uspio istrčati 11.10 što je ponovno znatno brže od prijašnjeg osobnog rekorda (11.23). Time je zauzeo 7. mjesto.

U svakom slučaju možemo ponovno biti zadovoljni Bruninim nastupom ili da sumiramo sad ovu disciplinu - možemo biti zadovoljni njegovim nastupima, prvi dan je eksplodirao i u svom 'finalu prije finala' istrčao osobni rekord od 10.99 sekundi, a s današnjih 11.10 potvrdio da se ne radi o nekakvom slučajnom rezultatu.

Uostalom, njegova priča na ovom natjecanju još nije završena, sutra ga očekuje nastup na 200m u 15:30h i vjerujemo da će kao i uvijek, biti maksimalno motiviran za novu dobru utrku.

Velike čestitke na svemu postignutom u ova dva dana, idemo dalje!

  • Natjecanje: Europski olimpijski festival mladih
  • Mjesto: Tbilisi (GEO)
  • Datum: 28.7.2015.
Ocijeni sadržaj
(1 Glasaj)

Log in or create an account

fb iconLog in with Facebook