Međunarodna natjecanja

Bošnjak, Dubajić, Grgurić, Krešo i Malenica odabrani za Balkansko mlađejuniorsko (U18) prvenstvo

Logo Foto: ABAF Logo

Kroz ovaj tjedan je objavljena lista Drage Palčića, izbornika juniorske reprezentacije, koji je odabrao atletičare i atletičarke za iduću reprezentativnu akciju koja je idući tjedan planirana u Istanbulu (subota).

Sukladno rezultatima na mlađejuniorskom prvenstvu Hrvatske kao i prije toga postignutim rezultatima na tablicama sezone, za 16. izdanje Balkanskog prvenstva za mlađe juniore i juniorke od naših članova i članica pozive su dobili: Dominik Krešo (100m i 4x100m), Filip Grgurić (1500m), Luka Dubajić (100m i 4x100m), Marta Bošnjak (skok u vis) i Roko Malenica (kladivo).

Od stručnog vodstva na put (kreće se u petak, 8. lipnja, 8h, Zračna luka Franjo Tuđman) s njima će Matija Jakopović.

Cjelovit popis hrvatskih reprezentativaca koji imaju poziv na ovo natjecanje dostupan je na stranicama Hrvatskog atletskog saveza ili u linku ispod članka.

Čestitke svima!

Ocijeni sadržaj
(1 Glasaj)

Log in or create an account

fb iconLog in with Facebook