Međunarodna natjecanja

Balkanski atletski vikend pred nama, rezerviran za seniore i seniorke

Logo Foto: AK Agram Logo

Nakon niza europskih i svjetskih natjecanja, došlo je vrijeme za nešto nam bliža natjecanja, prvo na redu je Prvenstvo Balkana za seniore i seniorke koje će se ovaj vikend održati u Staroj Zagori, Bugarskoj.

Pozive za nastupanje u hrvatskoj reprezentaciji dobilo je 7 naših atletičara i atletičarke, konkretnije imena su:

Goran Grdenić (3000m), Jure Josipović (3000m zapreke), Milan Kotur (400m prepone), Anamarija Petters (800m), Matea Matošević (1500m i 3000m), Katarina Ivšac (400m prepone), Nikolina Hrelec (3000m zapreke).

Od trenera iz našeg kluba zajedno s njima otputovala je Antonija Žalac. Najavljeno je kako bi ovo natjecanje trebala prenositi bugarska nacionalna televizija što većini nas ne znači previše, ali možda se pojavi live stream preko interneta, informirat ćemo vas bude li zaista tako, vama ostaje samo da pratite našu Facebook ili Twitter stranicu.

Svima želimo puno sreće i što uspješnijih rezultata!

  • Natjecanje: Prvenstvo Balkana za seniore i seniorke
  • Mjesto: Stara Zagora (BUL)
  • Datum: 27.7-28.7.2013
Ocijeni sadržaj
(0 glasova)

Log in or create an account

fb iconLog in with Facebook