Međunarodna natjecanja

Atletski miting Zenica 2018: Pravdica drugoplasirani, Bloudek trećeplasirani

Ovogodišnji vizual Foto: AK Zenica Ovogodišnji vizual

Međunarodni miting održao je svoje 9. izdanje na nedavno obnovljenom atletskom borilištu koje su iz prve ruke iskusili Filip Pravdica i Marino Bloudek.

Šteta je jedino da vremenski uvjeti nisu bili najidealniji. Napeto i 'gusto' bilo je na skoku u dalj te samim time poprilično izjednačeno. Uz sve to puno je bilo i prijestupa, a u takvim skokovima najbolji je Filip ostvario u prvoj seriji kada je izmjereno 7.38.

S druge strane, pravu utrku domaćini su najavljivali na 800m te su je i dobili takvom s obzirom na 1. i 2. mjesta njihovih domaćih aduta Amela Tuke i Abedina Mujezinovića dok je naš Marino stigao kao trećeplasirani u cilj s vremenom 1:48,83 i tako pružio još jednu vrlo brzu utrku, sličnu onoj u talijanskoj Savoni.

Čestitamo našim članovima kao i organizatorima na još jednoj uspješno održanoj priredbi!

Ocijeni sadržaj
(1 Glasaj)

Log in or create an account

fb iconLog in with Facebook