Međunarodna natjecanja

Agrameri i Agramerke na 66. Hanžekovićevom memorijalu

Logo natjecanja Foto: zagreb-meeting.com Logo natjecanja

Zagrebački miting IAAF World Challenge razine je idući veliki atletski događaj pred nama, a uzbuđenja počinju od 18:30h.

Što se naših članova i članica tiče, prvi pred zagrebačkom publikom nastup očekuju Mateo Kovačić i Hrvoje Čukman na 400m (nacional disciplinia) u 19:10h. Dvadeset minuta kasnije očekujemo nacionalnih 800m gdje bi trebali trčati Marino Bloudek i Sven Cepuš.

U isto vrijeme počinje ženski skok u vis na kojem u svojem posljednjem ovosezonskom nastupu pratimo Anu Šimić.

Po običaju miting je ispunjen mnogim velikim atletskim zvijezdama i jedina prepreka zasad se čini vremenska prognoza, ali nadamo se kako će se tu stvari odviti u korist atletike i da završetak mitinga bude u što pozitivnijem tonu.

Podsjećamo kako će se prije samog mitinga održati i novo izdanje finala Erste Plave Lige gdje želimo puno sreće nizu naših mladih Agramera i Agramerki koji nastupaju.

Sretno svima!

Ocijeni sadržaj
(1 Glasaj)

Log in or create an account

fb iconLog in with Facebook